← Wszystkie dywizjony
PROFIL DYWIZJONU

.NSIS.

Ensis

GAIJIN CLAN ID1156499
BITWY · SEZON 2026-1117w archiwum: 17
ZWYCIĘSTWA · SEZON 2026-1113 (76%)w archiwum: 13
GRACZE W ARCHIWUM11
PUNKTY · SEZON 2026-113297
PUNKTY W SEZONIE

Przebieg sezonu

Punkty i pozycja dywizjonu po każdej jego bitwie, liczone z naszych odczytów powtórek.

010002000300040001 lis 20261 lis 2026

Najwięcej punktów: 3304 · Bitwy z punktami: 17

SKŁAD DYWIZJONU

Członkowie dywizjonu

CZŁONKOWIE: 17

Oficjalny skład · stan na (Warszawa). Punkty i aktywność z tego odczytu.

Członkowie według ostatniego oficjalnego odczytu
GraczRolaPunkty SQBK/DAktywnośćDołączył
ItzAlfønzDowódca7241,080
Vojteg271Szeregowy7241,460
をcypczをOficer7241,400
Finy_CZSzeregowy6632,300
WoIfererSzeregowy6631,510
Pezerte_Oficer5671,000
BlackJackHamsterOficer4431,160
JoėSzeregowy4431,350
SEBIGGAジSzeregowy3461,090
tempolakus@liveSzeregowy3461,190
sadik21317Szeregowy1581,310
CaryfucSzeregowy01,390
gaimingczSzeregowy00,910
HajzlParchantSzeregowy02,240
kading669Oficer01,300
MilfMan54Szeregowy0—0
MrRyterSzeregowy01,090
BILANS WALKI

125 / 66

Eliminacje / straty z przeanalizowanych bitew dywizjonowych.

NAZWY I TAGI

3

.NSIS.previous_tag · 1 lis 2026 – 1 lis 2026
.NSIS.tag · 1 lis 2026 – 1 lis 2026
nsistag techniczny · 1 lis 2026 – 1 lis 2026
POJAZDY

Pojazdy dywizjonu

TOP 10 Z 19
  1. FrancjaRafale C F3Francja · myśliwiec28 użyć79% wygranych
  2. FrancjaLeclercFrancja · czołg17 użyć82% wygranych
  3. ChinyM1A2TChiny · czołg15 użyć80% wygranych
  4. NiemcyIRIS-T SLM (SKO)Niemcy · przeciwlotniczy14 użyć79% wygranych
  5. SzwecjaJAS39ESzwecja · myśliwiec14 użyć79% wygranych
  6. USAM1A2 SEPv2USA · czołg14 użyć79% wygranych
  7. FrancjaRafale M F3-RFrancja · myśliwiec7 użyć57% wygranych
  8. Wielka BrytaniaTyphoon (AESA)Wielka Brytania · myśliwiec5 użyć60% wygranych
  9. ChinyZTZ99AChiny · czołg4 użycia100% wygranych
  10. USAM1A2 (Trophy-HV)USA · czołg4 użycia100% wygranych

Użycie to występ jednego gracza danym pojazdem w bitwie. Nazwy i nacje według oficjalnych danych gry 2.59.0.92.

OSTATNIE WYSTĘPY

Bitwy dywizjonu

Wszystkie bitwy dywizjonu →